1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 450 крісел Колізей в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 450 крісел Колізей в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 450 крісел Колізей в...

450 крісел Колізей в новій аудиторії Львівського університету внутрішніх справ України

02.05.2018

Виконано нове замовлення для ВНЗ. Меблева фабрика Прем’єра виготовила крісла для Львовоского університету внутрішніх справ України. Меблі призначена для однієї з великих аудиторій університету, де проходять лекції та семінари.

Університет внутрішніх справ у Львові або ЛьвДУВС – одне з кращих вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України. Для проекту була обрана модель конференц-крісел Колізей. Це м’які ергономічні крісла з дерев’яними підлокітниками. Для аудиторії університету були виготовлені стаціонарні секції крісел на 450 посадочних місць. Всі секції мають обов’язкове кріплення до підлоги.

Перед початком робіт менеджер фабрики з’ясував особливості залу, які могли вплинути на розстановку і розміри крісел. Для забезпечення гарної видимості (навіть з останніх рядів) весь зал виконаний зі ступенями. Маючи інформацію про загальні розмірах аудиторії, глибині ступенів, розташуванні дверей і пожежного виходу, відстані від трибуни, наші інженери створили візуалізацію майбутнього залу – план розстановки крісел в залі.

Аудиторні крісла Колізей були виконані в протипожежної оббивці з тріплексірованной велюрової тканини червоного кольору. Триплекс – тришарова тканина, що володіє протипожежними властивостями, що підтверджено європейськими сертифікатами.

Сидіння крісел – литий формований пінополіуретан високої щільності (ППУ). Матеріал стійкий до деформацій. При виготовленні сидінь сировину заливається в індивідуальну форму, що збільшує його стійкість до деформацій. Таке наповнення може десятки років зберігати первісний вигляд і форму.

Маючи власне виробництво, меблева фабрика Прем’єра виконує проекти “під ключ”. Так, для аудиторії ЛьвДУВС фабрика також виготовила учнівські столи. Це індивідуальна розробка, так як столи з’єднані з секціями крісел, що значно економить простір в аудиторії.

Доставку, збірку і установку меблів в аудиторії університету виконали фахівці меблевої фабрики Прем’єра.

*В даному проекті представлені крісла серії Колізей

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *