1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для ліцею в місті...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для ліцею в місті...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для ліцею в місті...

Для ліцею в місті Покровск Донецької області виготовлено 96 крісел зі столами

04.06.2018

У Донецькій області завершилася установка аудиторних крісел в місті Покровск. Для Покровського ліцею меблева фабрика Прем’єра виконала індивідуальну розробку меблів – монолітну конструкцію зі столів і м’яких крісел. Через нестандартної висоти і глибини ступенів в аудиторії неможливо розмістити парти і крісла, тому наші фахівці розробили альтернативний компактний варіант.

Всього для аудиторії виготовлено 96 аудиторних крісел з відкидними сидіннями. Обрана модель Темпо. Оббивка – спеціалізована меблева тканина алоба коричневого кольору. Крісла виготовлені без підлокітників, щоб полегшити прохід студентів між рядами.

Металеві стійки крісел приварені до каркаса столика. Металеві елементи мають порошкове фарбування чорного кольору. Стільниця виконана з ламінованого ДСП. Для двох перших рядів виготовлені бар’єрні стійки.

Для побудови та встановлення нестандартної конструкції в Покровск виїхала команда наших фахівців. Вони встановили зібрану конструкцію в бетонну підлогу.

Маючи власне виробництво, меблева фабрика Прем’єра може виготовити індивідуальні моделі і запропонувати нестандартні конструктивні рішення. Співпрацюйте з професійним виробником меблів.

*В даному проекті представлені крісла серії Темпо

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *