1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нові крісла для Києво-Могилянської...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нові крісла для Києво-Могилянської...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нові крісла для Києво-Могилянської...

Нові крісла для Києво-Могилянської Академії в Києві

15.08.2018

Національний університет “Києво-Могилянська Академія” – один з найстаріших університетів Європи, входить до рейтингу кращих ВНЗ України. Перед початком нового навчального року був оновлений актовий зал університету. Загальна кількість місць в залі – 146.

Як виробник аудиторних крісел була обрана меблева фабрика Прем’єра. Фабрика вже давно співпрацює з українськими ВНЗ і поставила крісла для університетів в Києві, Харкові, Одесі, Львові та інших містах України.

Для оснащення актового залу була обрана модель крісел Колізей-Універсал. Для Києво-Могилянської Академії крісла були модернізовані: бічні фальшпанели подовжені до статі. Універсал в назві означає, що крісла виготовлені мобільними секціями без кріплення до підлоги. Секції такого формату дозволяють змінювати розстановку в залі -Додаємо або прибирати крісла в залежності від кількості відвідувачів.

Підлокітники фігурні дерев’яні, виконані в тонування горіх. Для оббивки аудиторних крісел фабрика використала спеціальну меблеву тканину, призначену для громадських приміщень. Вона розрахована на часте використання і стійка до стирання. Оббивна тканина пройшла процес тріплексірованія – протипожежну обробку. Якість тканини підтверджено європейськими сертифікатами.

В основі сидінь – литий формований пінополіуретан. Сидіння з таким наповненням не просідає, довго зберігаючи первісну форму.

Крім основної частини залу меблева фабрика Прем’єра виготовила крісла для балкона. 40 крісел Темпо виконані в такій же комплектації, що і основний зал.

Для наших клієнтів ми надаємо повний спектр послуг “під ключ”. Крісла в розібраному вигляді були доставлені в Академію, де безпосередньо в залі наші технічні фахівці зібрали крісла в секції і розставили їх згідно плану розміщення.

*В даному проекті представлені крісла серії Темпо

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *