1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла з конференц-столиками установлені...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла з конференц-столиками установлені...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла з конференц-столиками установлені...

Крісла з конференц-столиками установлені у Західному апеляційному суді у Львові

18.01.2019

Меблева фабрика Прем’єра стала переможцем тендеру на закупівлю м’яких крісел з відкидним сидінням для актового залу. Фабрика має великий досвід виробництва та поставки меблів для державних та комерційних установ України.

Для актового залу було виготовлено 64 крісла Дует-Універсал. Крісла цієї серії не мають обов’язкового кріплення в підлогу, тому можуть збиратися у мобільні секції, які легко можна пересувати. Завдяки цьому кількість та розташування рядів може змінюватися в залежності від формату заходу. Для актового залу суду були виготовлені 4-місні секції.

Призначення залу – проведення робочих засідань апеляційного суду, саме тому для крісел знадобилась додаткова опція – відкидні конференц-столики. Для цього проекту були використані пюпітри серії “Дельта”. Конференц-столики пофарбовані в тон з іншими дерев’яними елементами.

Цей проект – особливий для фабрики, адже вперше в виробництві замість металевих були використані дерев’яні стійки з фронтальними накладками. Стійки доповнюють фігурні підлокітники. Дерев’яні комплектуючі надають кріслам поважності, що підкреслює значення актового залу, в якому вони встановлені.

Актові крісла оббиті стійкою велюровою тканиною темно-синього кольору. Тканини цієї серії характеризуються міцністю та стійкістю до витирання.

За умовами договору меблева фабрика Прем’єра доставила партію крісел до будівлі Апеляційного суду у Львові. Спеціалісти фабрики змонтували крісла в секції. Фабрика надає 3 роки гарантії на всі крісла для актових та глядацьких залів.

*В даному проекті представлені крісла серії Дует Універсал

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *