1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В актовій залі ЗІППО...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В актовій залі ЗІППО...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В актовій залі ЗІППО...

В актовій залі ЗІППО в Ужгороді нові крісла з конференц-столиками

04.01.2019

На замовлення Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (Ужгород,
Закарпатська область) меблева фабрика Прем’єра виготовила крісла для актової зали. Фабрика стала переможцем тендеру на закупівлю меблів для інституту.

Для актової зали було виготовлено 144 крісел серії “Скай”. Це універсальні крісла, що підходять як для актових, так і для конференц-залів. Сидіння збираються в секції з 3-х крісел. Всі секції стаціонарні: металевий каркас має обов’язкове кріплення до підлоги.

В основі м’якого сидіння – литий формований ППУ високої щільності. Цей матеріал є гарантом довговічності сидінь, адже він зберігає початкову форму навіть після тривалого використання. Оббивка – спеціальна меблева тканина з високими показниками стійкості. Колір оббивки – червоний. Крісла мають фігурний підлокітник, виготовлений з масиву твердих порід деревини.

На спинках крісел установлені конференц-столики серії “Дельта”. Відвідувачі актової зали можуть використовувати їх поверхню для записів. Пюпітри мають безшумний механізм, який дозволяє легко складати столики уздовж спинки крісла.

Для перших рядів виготовлені аудиторні столи з кріпленням до підлоги. Столи виготовлені з металевої конструкції та ламінованого ДСП.

Доставку крісел в Ужгород організувала меблева фабрика Прем’єра. Згідно договору, фахівці фабрики зібрали та встановили столи та крісла в актовій залі. Гарантійний термін експлуатації глядацьких крісел – 3 роки.

*В даному проекті представлені крісла серії Скай

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *