1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Новий комплект шкільних меблів...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Новий комплект шкільних меблів...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Новий комплект шкільних меблів...

Новий комплект шкільних меблів “Нова школа”

26.07.2018

Меблева фабрика Прем’єра активно бере участь у проекті Міністерства освіти і науки України “Нова школа”. Проект – частина освітньої реформи в Україні. Зміни торкнулися не тільки навчання, а й навчального простору.

В рамках проекту розроблено нові вимоги до шкільних меблів. Меблі стандарту “Нової школи” повинна забезпечити комфортні умови для навчання і розкриття творчого потенціалу дитини.

Як виробник меблів для школи ми змогли швидко впровадити нові вимоги до провадження і вже зараз виготовляємо парти і стільці нового зразка. Учнівські меблі “Нова школа” відповідає всім необхідним вимогам Міністерства освіти і науки України.

Ергономічність. Для кожного учня надається комплект учнівських меблів – парта і стілець для не менше 2-х ростових груп.

Безопасность.Мебель виготовлена ​​з матеріалів, схвалених діючим санітарним законодавством для використання в учбових меблів. Вироби відповідають санітарно-гігієнічним нормам. Сидіння, спинки і стільниці мають закруглені кути.

Форма і розміри. Форма стільниці дозволяє використовувати парти для групової роботи (3-4 учня). Вага не важчі 10 кг для парти і 4 кг для стільця.

Стійкість. Стійкість до миючих та дезінфікуючих засобів. Гарантійний термін використання не менше 24 місяців.

Естетичність. Сучасний дизайн. Неяскраві теплі відтінки жовтого, зеленого, бежевого кольору.

Для школи ви можете замовити комплекти учнівських меблів “Нова школа”: одномісна парта і стілець. Меблі регулюється по висоті для 3, 4, 5 ростових груп. Детальний опис учнівського комплекту.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *