1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Співпраця з “OnClinic International”
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Співпраця з “OnClinic International”
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Співпраця з “OnClinic International”

Співпраця з “OnClinic International”

16.07.2018

Меблева фабрика Прем’єра активно співпрацює з медичними центрами “ОН Клінік” і “ДокторПРО”, поставляючи медичні меблі та меблі для очікування.

За 30 років роботи корпорація “On Clinic International” допомогла більш ніж 1,5 мільйонам чоловік перемогти різноманітні захворювання. На сьогоднішній день в Україні успішно працюють 8 медичних центрів “ОН Клінік”, а першим з них був “ОН Клінік Харків”, відкритий в 2007 році.

Клініки відомі завдяки високому рівню медичних послуг, бездоганному сервісу і турботі про комфорт своїх пацієнтів. C осені 2015 року мережа “ОН Клінік” в Україні об’єдналася з мережею медичних центрів “ДокторПРО” що дозволяє тепер відвідувати висококваліфікованих фахівців практично в будь-якому регіоні країни.

Для медичних центрів в Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Черкасах, Білій Церкві, Ужгороді, Полтаві були виготовлені багатомісні секції Форт. Це м’які секції без підлокітників. Фабрика виготовила секції в різних конфігураціях – з 2, 3, 4 посадочними місцями. Всього виготовлено понад 100 посадочних місць.

Колір оббивки підбирався згідно корпоративним кольорам клініки. Секції виконані зі штучної шкіри синього кольору.

Крім оглядових кабінетів меблева фабрика поставила спеціалізовану медичну меблі під брендом “ISMed”.

“ISMed” – це виробництво медичних меблів по стандартом медичних установ Ізраїлю. Для медичних центрів “ОН Клінік” і “ДокторПРО” фабрика виготовила 50 медичних кушеток і столиків.

*В даному проекті представлені багатомісні секції Форт та медичні кушетки ISMED

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *