1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Поставка корпусних меблів для...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Поставка корпусних меблів для...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Поставка корпусних меблів для...

Поставка корпусних меблів для ТМО МВС України по Одеській області

26.01.2021

Встановленням нових меблів закінчився нещодавній ремонт у територіальному медичному об’єднанні МВС України в Одеській області. Для своїх кабінетів керівництвом ТМО були замовлені столи, стільці, шафи для документів, інвентарю та одягу. А в зонах очікування будівлі, встановлені 3-місні секційні лавки Інтеграл 310.

Оновлення інвентаризаційної бази проводилося з метою відповідності нормам санітарного законодавства та підвищення престижу установи, оскільки ТМО є відомчою багатопрофільною лікувально-профілактичною структурою, метою якої є надання спеціалізованої медичної допомоги працівникам органів та підрозділів МВС України, військовослужбовцям Національної гвардії України, а також державним службовцям інших правоохоронних органів.

Корпусні меблі для кабінетів ТМО були виконані у двох кольорах — дуб основа та венге. Також для підтримки іміджу установи застарілі та пошкоджені дерев’яні секції для очікування були замінені на багатомісні сталеві лавки Інтеграл 310, з перфорованими сидіннями. Нові секції, окрім стильного дизайну та здатності витримувати великі експлуатаційні навантаження, підтримують можливість санітарної обробки та протиепідемічних заходів у приміщенні, де вони встановлені.

Всі корпусні меблі були виготовлені за індивідуальними параметрами, відповідно до розмірів та побажань клієнта.

Постачання та збирання меблів на об’єкті було закінчено у січні цього року.

*У публікації використані фото з офіційного сайту ТМО.