1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У центрі Одеси відкрився...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У центрі Одеси відкрився...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У центрі Одеси відкрився...

У центрі Одеси відкрився концертний зал-трансформер на 350 посадочних місць

10.04.2018

Меблева фабрика Прем’єра взяла участь в облаштуванні нового концертного залу Urban Music Hall в Одесі. Кінопокази, лекції, читання, концерти джазової та етно музики – всім цим можна насолодитися в новому концертному залі в центрі Одесі.

Нова культурна майданчик розрахований на 350 місць, 225 з них – м’які крісла з відкидними сидіннями, решта – банкетні стільці.

У виробництві меблів були враховані особливі вимоги до акустики залу. Urban Music Hall – камерний зал, в якому можуть виступати як сольні артисти, так і невеликі оркестри. Тут ідеальні акустичні умови – звук чути з будь-якої точки залу.

Незважаючи на те, що зал знаходиться в підвальному приміщенні, адміністрація подбала про людей з обмеженими можливостями, вони зможуть спуститися в зал на ліфті.

Для концертного залу замовники зупинили свій вибір на моделі Дует. Ця модель користується великою популярністю при комплектації багатофункціональних залів, де проходять заходи різного формату. Оббивка нових крісел виконана з триплексу або тріплірування тканини. Процес тріплірування підсилює технічні характеристики, в тому числі стійкість до стирання. Також тканину має протипожежні властивості, що підтверджено європейськими сертифікатами.

Сидіння виготовлені з наповненням з литого формованого пінополіуретану. Матеріал захищає сидіння від деформацій і протягом багатьох років зберігає первинний вигляд.

Відвідувачі зможуть насолоджуватися концертами і кінопоказами, що не відкриваючись від келиха вина з бару. На прохання замовника наші стандартні відкидні столики Дельта були модернізовані. Замість стандартної фанери встановлені столики з отворами для келихів. Столики встановлені на спинці крісла, і при необхідності легко забираються. Так як на меблевій фабриці Прем’єра проходить повний цикл виробництва, ми змогли внести корективи в конструкцію крісел. На кріслах в концертному залі встановлені номерки місця і ряду.

У пресі Urban Music Hall називають залом-трансформером. Частина крісел в залі для глядачів виконана стаціонарними секціями, друга – мобільними, що дозволяє додавати або прибирати ряди сидінь в залежності від кількості відвідувачів і формату заходу.

Після завершення виробництва крісла в розібраному вигляді були доставлені з Харкова до Одеси. Фахівці фабрики зібрали і встановили крісла в залі. Заклад відкрився в березні і замовники отримали багато позитивних відгуків про залі, в тому числі і кріслах.

В новині використані фото Івана Страхова.

*В даному проекті представлені крісла серії Дует

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *