1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Встановлення актових крісел в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Встановлення актових крісел в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Встановлення актових крісел в...

Встановлення актових крісел в Одеській Військовій академії

14.04.2021

Закінчені останні роботи по встановленню крісел в актовому залі Військової академії м. Одеса. Монтаж виконали фахівці меблевої фабрики Прем’єра, приїхавши на об’єкт з Харкова.

Актовий зал академії з більш ніж віковою історією вимагав особливого підходу. Так як значний вік будівлі наклав свій відбиток на внутрішню обробку приміщення у вигляді позолоченої мармурової ліпнини на стелі, арочних віконних отворах і декількох масивних кришталевих люстр, нам необхідно було знайти нестандартне дизайнерське рішення.

Щоб не порушити загальний стиль і одночасно відповідати призначенню залу, вибір припав на класичні конференційні крісла серії «Овація», оскільки дана модель являє собою ідеальне поєднання строгості стилю і комфорту.

Універсальні за своїм призначенням, крісла цієї серії підходять для актових, театральних, конференційних залів, а також залів засідань. Для втілення індивідуальних проектів наша фабрика пропонує широку кольорову палітру оббивних матеріалів і вибір тонування дерев’яних елементів.

Для залу Військової академії була обрана світло-зелена тканинна оббивка з високими експлуатаційними характеристиками, яка вдало підкреслила вінтажну красу позолоченої ліпнини і надала залу вишуканий вигляд.
Дерев’яні підлокітники крісел, тоновані кольором «Горіх», внесли доречну строгість і урочистість в загальну картину.

Крісла встановлювалися стаціонарними секціями по 10 крісел. Всього в рамках проекту було встановлено 400 глядацьких місць. На прохання Замовника здати зал в найкоротші терміни, на весь проект, з моменту укладення договору і до монтажу крісел у залі, пішло всього 23 дні.
За відгуками Замовника, ми гідно впоралися з поставленим завданням, підкресливши красу залу і зберігши унікальний стиль.

*В даному проекті представлені крісла серії Овація