1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В Ямполі (Сумської області)...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В Ямполі (Сумської області)...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В Ямполі (Сумської області)...

В Ямполі (Сумської області) відкрився концертний зал на 375 місць

14.05.2018

У місті Ямпіль Сумської області відкрили Центр культури та відпочинку з концертним залом на 375 місць. Великий зал призначений для святкових концертів і загальноміських зборів.

Адміністрація будинку культури вибрала меблеву фабрику Прем’єра в якості виробника крісел для глядацької зали. З великого каталогу спеціалізованих меблів була обрана модель Соната. Це універсальні крісла з відкидними сидіннями. М’яку спинку прикрашають вертикальні декоративні строчки. Простий і лаконічний дизайн дозволяє використовувати крісла в приміщеннях будь-якого призначення.

Після вибору моделі менеджери фабрики запропонували замовникам варіанти оббивки: різні матеріали і кольори оббивної тканини. Всі пропоновані матеріали – тканини, призначені для громадських приміщень, тому добре підходять для будинків і палаців культури. Для крісел були обрані дерев’яні підлокітники в тонування кольору горіх. Підлокітники для наших проектів ми виконуємо з масиву твердих порід дерева з покриттям спеціальним зносостійким лаком.

У виробництві крісел були враховані всі особливості кіноконцертного залу, зокрема – наявність ступенів і їх глибина, відстань до сцени, розташування дверей і проходів. Вони вплинули на план розстановки крісел в залі.

Меблева фабрика Прем’єра організувала доставку крісел в Ямпіль. Важливо знати, що незалежно від моделі або кількості все крісла доставляються в розібраному вигляді. Замовники самостійно виконали установку крісел в залі. Керуючись детальною інструкцією і консультацією наших фахівців, замовники успішно зібрали крісла в стаціонарні секції і встановили їх у кіноконцертному залі.

*В даному проекті представлені крісла серії Соната

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *