Парти учнівські

  • Всі
  • Всі
  • Комплекти
  • Парти
  • Стільці

Щоб навчальний процес проходив плідно, необхідно подбати про зручність дітей різних класів. Без забезпечення матеріально-технічної складової навчання не буде корисним для дитини. Якщо учень буде неправильно сидіти на кожному уроці, то це призведе до проблем з поставою, зниження уважності сприйнятливості шкільної програми. Ось чому важливо правильно підібрати якісні і функціональні шкільні парти. Всі меблі повинна бути безпечною, надійною, ергономічними і практичною.

Детальніше

Шкільні парти на замовлення: переваги

Замовникам, які бажають купити дитячу парту високої якості, в магазині запропоновані моделі, які виконані з урахуванням всіх вимог нормативів. Вони виготовлені з якісних і повністю безпечних матеріалів, мають висновки санітарно-епідеміологічної експертизи.

Конструкція всіх меблів ретельно продумана, завдяки чому дітям вчитися буде максимально комфортно. Всі кути закруглені, щоб не допустити травмування під час навчального процесу.

Дитячі парти від виробника представлені в широкому асортименті, тут ви знайдете моделі для молодших і старших класів. Особливо вигідно купувати шкільні меблі оптом.

На сайті в каталозі можна вибрати потрібний варіант, в картці товару вивчити детальну інформацію про меблі, подивитися фото в інтер’єрі, а також сертифікати якості. Можна купити парту в Харкові в онлайн-режимі, доставка здійснюється по всій Україні. Можливий як самовивіз, так і доставка за допомогою транспортних компаній. Виробник пропонує меблі за демократичною ціною, що є приємним бонусом для клієнтів.

Якими повинні бути парти учнівські для школярів

Перш ніж купити парту, необхідно упевнитися, що меблі відповідає прийнятим стандартам. Ось основні критерії вибору і вимоги:

  • шкільна парта повинна мати якісний і надійний каркас з металевої труби. Її форма може бути як округлою, так і квадратної. Такі меблі виходить міцною, так як метал має високу стійкість до механічного впливу;
  • на поверхні шкільної парти не повинно бути виступаючих елементів: гвинтів, шурупів, капелюшків від цвяхів. Також всі заклепки не повинні розкручуватися в ході експлуатації. Більш того не допускається наявність загострених кутів;
  • меблі повинна мати сертифікати якості та відповідати міжнародним і вітчизняним державним стандартам.

Меблева фабрика Прем’єра пропонує столи та парти, які повністю відповідають вимогам СанПіН і ГОСТу. З усіх питань ви можете звертатися до менеджерів, які допоможуть підібрати оптимальний варіант меблів для школи і оформити замовлення.

Парти для школи зі стільцем: повний комплект

На нашому сайті можна замовити через як одномісні, так і двомісні шкільні парти оптом. В асортименті представлені окремо столи і як доповненням до них можна придбати стільці. Завдяки металевому каркасі вироби мають тривалий термін служби. Самі конструкції компактні, прості в збірці і транспортуванні.

Парти призначаються для шостий ростовой групи. Можна вибрати моделі з додатковими полками для портфеля або іншого приладдя. На ніжках є спеціальні протектори. Вони запобігають появі подряпин на підлозі, якщо парту будуть переміщати.

Меблі зроблені в лаконічному дизайні, тому є універсальною і підійде для будь-якого стилю інтер’єру в учнівському класі школи, вузу, навчального центру.