1. |
 2. Вироблено в Україні
 1. |
 2. Вироблено в Україні
 1. |
 2. Вироблено в Україні

Вироблено в Україні

 1. |
 2. Вироблено в Україні

Меблева фабрика «Прем’єра» з 2005 року займається виробництвом меблів для громадських закладів. Проекти фабрики реалізовані в 12 країнах Світу. Наша продукція відповідає міжнародним стандартам якості, що підтверджують відповідні сертифікати, з якими можна ознайомитися на сайті. Зараз фабрика «Прем’єра» виробляє:

 • крісла для глядацьких залів;
 • секції для зон очікування;
 • м’які меблі та стільці для офісів;
 • меблі для шкіл та ін.
 • Наше підприємство розташоване на площі понад 5000м2 та оснащено сучасним обладнанням. Наші технології дозволяють досягти необхідної якості продукції. Ми постійно розробляємо та впроваджуємо нові зразки меблів, тестуємо їх на міцність, зносостійкість, безпечність та ергономічність. Кожен етап виробництва супроводжується контролем якості для виключення ризиків браку та пошкоджених деталей.

  Фабрика «Прем’єра» пропонує замовникам індивідуальні рішення за проектами з урахуванням будь-яких побажань. Стандартна комплектація крісел може доповнюватися додатковими опціями:

  • Підлокітник – пластиковий з підстаканником, дерев’яний, тканинний;
  • Номерки ряду та місця – двошаровий металізований пластик зі срібним або золотим покриттям;
  • Персоналізація – вишивка на кріслі логотипу компанії, фігурної нумерації;
  • Тип кріплення крісла – закріплення до підлоги, або мобільна конструкція (Універсал) для пересування по приміщенню;
  • Додаткові аксесуари – пюпітр або відкидний столик для ноутбуку чи ведення записів.

  Завдяки постійним експортним замовленням меблева фабрика Прем’єра впровадила такі необхідні у виробництві кінотеатральних крісел технології, як виробництво деталей крісел із литого формованого пінополіуретану та тріплірування тканини крісел за вогнестійкою технологією («fire-barrier»).

  Тріплірування меблевої тканини («fire-barrier») широко використовується майже всіма виробниками, які спеціалізуються на виробництві крісел театральних, крісел для автомобілів, крісел для різних видів транспортних перевезень, м’яких меблів, які використовуються у місцях масового скупчення людей з підвищеним рівнем пожежної безпеки. Вимога тріплірування тканини та її вогнетривкість не є обов’язковою для виробників в Україні, але обов’язкова для країн Евросоюзу та багатьох розвинених країн Світу.

  У кріслах для глядацьких залів використовують два види м’якого наповнення – це Еластичний пінополіуретан та Литий формований пінополіуретан. В Україні можна використовувати будь-який, на вибір Замовника. Обов’язковою вимогою у Європі та розвинених країнах Світу є використання у виробництві театральних крісел саме Литого формованого пінополіуретану. Завдяки експорту «Меблева фабрика Прем’єра» самостійно виробляє та використовує у своїй продукції Литий формований пінополіуретан.

  Еластичний пінополіуретан листовий (поролон) виробляється шляхом заливання хімічної рідини у велику форму, після нарізається на листи відповідного розміру. Цей матеріал має щільність від 20 до 35 кг/м 3, пористу структуру, завдяки якій поглинає та затримує в собі вологу та пил. Строк експлуатації Еластичного пінополіуретану складає 2-3 роки. Після він деформується, що призводить до зміни форми сидіння. Єдина перевага цього матеріалу – це його низька собівартість.

  Литий формований пінополіуретан (ППУ) ми виробляємо безпосередньо на своїх виробничих потужностях з використанням надсучасного обладнання фірми “Hennecke” Німеччина. ППУ використовується не тільки у виробництві крісел для кінотеатрів і театрів, а й у виробництві автомобільних крісел та крісел для усіх видів транспорту, де потрібен комфорт, інтенсивний та тривалий термін експлуатації. Завдяки верхньому еластичному шару, цілісна деталь не пропускає вологу та пил, зберігаючи свою геометрію тривалий час.
  Гарантійний термін експлуатації литого формованого пінополіуретану більш ніж 10 років, що підтверджується Гарантійним сертифікатом.