1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Аудиторні крісла для НУ...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Аудиторні крісла для НУ...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Аудиторні крісла для НУ...

Аудиторні крісла для НУ оборони України ім. І. Черняховського

06.11.2020

На початку вересня, меблева фабрика Прем’єра виграла тендер на поставку партії крісел для навчальної аудиторії Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського.

Після підписання договору, ми виготовили 325 аудиторних крісла, враховуючи індивідуальні параметри навчальної аудиторії.

Обрана університетом модель, розроблена спеціально для навчальних аудиторій і лекційних залів. Вона може бути модифікована під будь-які параметри залу, враховуючи індивідуальні особливості приміщення. Так як аудиторія має висоту ступені більш 400мм, ці крісла оснащені високою спинкою з підголівником. Зручні відкидні конференц-столики дозволять університету використовувати цю аудиторію в навчальному процесі максимально ефективно.

Партія аудиторних крісел, призначена для Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського, була виготовлена ​​в зносостійкій тканині триплекс коричневого кольору. Тріплірування тканини по вогнестійкій технології «fire-barrier» дозволяє підвищити рівень пожежної безпеки м’яких меблів в місцях великого скупчення людей. Сидіння крісел має наповнення з литого формованого пінополіуретану, який використовується не тільки у виробництві крісел для театрів, кінотеатрів і аудиторій, а й у виробництві автомобільних крісел і крісел для всіх видів транспорту, де потрібен комфорт, інтенсивний і тривалий термін експлуатації. Підлокітники виконані з твердих порід дерева і тоновані спеціальним лаком швидкої кристалізації у відтінку горіх.

Всі установчі роботи були виконані точно в строк.

Меблева фабрика Прем’єра висловлює велику подяку начальнику університету, доктору військових наук, генерал-лейтенанту Сиротенку Анатолію Миколайовичу, заступнику начальника університету, кандидату психологічних наук, генерал-майору, Поздишеву Сергію Олександровичу, начальнику відділу, полковнику Фурманчуку Дмитру Миколайовичу за активну Особисту участь у формуванні вимог до аудиторних крісел і до проекту в цілому.

*В даному проекті представлені аудиторні крісла за індивідуальним замовленням