1. |
 2. Виробництво, Новини
 3. |
 4. День Народження Фабрики
 1. |
 2. Виробництво, Новини
 3. |
 4. День Народження Фабрики
 1. |
 2. Виробництво, Новини
 3. |
 4. День Народження Фабрики

День Народження Фабрики

16.02.2023

16 лютого наша фабрика відзначає своє «повноліття» ‒ 18 років від дня заснування. За ці роки ми встигли зарекомендувати себе надійним партнером, а масштабність виконаних нами проектів говорить сама за себе.
З моменту свого заснування в 2005 році, і до сьогодні ми постійно розширюємо нашу діяльність, працюючи з безліччю напрямків та виконуючи проекти будь-якої складності.

Спеціалізуючись на виготовленні театральних меблів, меблів для зон очікування, навчальних та медичних закладів, за минулий рік ми розширили свій асортимент і в наших каталогах з’явилися моделі дизайнерських меблів.
Отримавши за роки своєї роботи безліч позитивних відгуків, головною нашою гордістю залишається кількість українських установ державного та місцевого значення, в яких реалізовано проекти з нашими виробами.

Незважаючи на складний час у країні, фабрика не зупиняє свою діяльність, зберігаючи високі стандарти якості та продовжуючи роботу над покращенням нашого виробництва та виробничих процесів. Ми дбаємо про своїх клієнтів і завжди готові надати їм якісні меблі та послуги.

Від імені нашої компанії, хочемо подякувати всім нашим клієнтам та партнерам за їх довіру та підтримку. Ми готові до нових викликів та завдань, і продовжуємо свою роботу на благо України та її громадян.

Слава Україні!