1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла “Арлекіно” для Київського...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла “Арлекіно” для Київського...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла “Арлекіно” для Київського...

Крісла “Арлекіно” для Київського театру ляльок на лівому березі Дніпра

15.03.2020

Замовлення на 167 крісел було отримане в січні цього року нашою фабрикою від Театрально-видовищного закладу культури «Київського муніципального академічного театру ляльок на лівому березі Дніпра».

Київський муніципальний академічний театр ляльок – єдиний дитячий театр, розташований на лівому березі Дніпра. За більш ніж 30-річну історію існування, театр отримав визнання серед маленьких і дорослих глядачів та авторитет серед колег і провідних театрознавців країни і світу.

Вистави театру представляли Україну на фестивалях і гастролях в Білорусі, Мексиці, Німеччині, Польщі, Португалії, Росії, Словаччини, Узбекистані, Угорщині, Франції, Чорногорії та Швейцарії, де отримували численні перемоги і позитивні відгуки глядачів.

Сьогодні театр ляльок користується заслуженою популярністю серед київських глядачів.

Коли стоїть питання про вибір крісел для глядацької зали дитячого театру, то безумовним лідером у замовників користується модель крісел “Арлекіно”. Воно й не дивно, адже крісла цієї серії призначені забезпечити комфорт саме найменшим глядачам. Ця модель здатна трансформуватися в два положення: «для дитини» та «для дорослого», що дозволяє не тільки батькам, а й дітям із зручністю насолоджуватися спектаклем.

Для театру ляльок, фахівцями нашої фабрики було виготовлено 167 стаціонарних крісел “Арлекіно” в протипожежної тканині серії Triplex темно-зеленого кольору.

Київський державний академічний театр ляльок, являє собою справжній історичний феномен. Він був заснований у 1927 році, що робить його першим у своєму роді ляльковим театром у всій країні. За роки становлення в театрі багато що змінилося, зараз в його репертуарі понад сорока зарубіжних та українською вистав, які неодмінно сподобаються як дітям, так і дорослим.

У публікації використані фото з офіційного Інстаграм-аккаунту театра.

*В даному проекті представлені крісла серії Арлекіно