1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Облаштування зони очікування для...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Облаштування зони очікування для...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Облаштування зони очікування для...

Облаштування зони очікування для Територіального Об’єднання МВС у Львівській обл.

23.09.2020

Під кінець цього місяця була здійснена поставка багатомісних секцій “Інтеграл 3”, для нещодавно відкритого Територіального Об’єднання МВС в с. Зимні Води Пустомитівського району Львівської області.

Секції в кількості 19 шт. призначалися для облаштування зон очікування в холі та коридорах приміщення. В ході обговорення проекту, Замовник зупинив свій вибір на універсальної моделі лінійки Інтеграл, без м’яких накладок і додаткового тонування.

Металеві спинки і сидіння секцій “Інтеграл” виготовлені з перфорованої сталі з термолаковим покриттям і кріпляться до несучої балки за допомогою болтових з’єднань. Окантовка крісел, опори і підлокітники зроблені з хромованої сталі, а опори забезпечені регулюючими висоту механізмами. Маючи відносно невелику вагу, самі секції здатні витримувати великі експлуатаційні навантаження, оскільки виконані з урахуванням сучасних вимог ергономіки, пожежної безпеки та антивандальних властивостей.

Зовнішнє покриття секцій, крім естетичної привабливості і здатності вписатися практично в будь-який інтер’єр, в своєму арсеналі має ще і стійкість до агресивних дезінфікуючих засобів. Що є необхідним атрибутом меблів для громадських приміщень, в даний час.

*В даному проекті представлені багатомісні секції серії Інтеграл