1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Оновлено велику глядацьку залу...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Оновлено велику глядацьку залу...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Оновлено велику глядацьку залу...

Оновлено велику глядацьку залу Бердянського МПК

14.09.2020

Капітальним ремонтом та новими кріслами зустрічатиме у вересні відвідувачів бердянський Міський Палац Культури ім. Т.Г. Шевченко.

Масштабні поновлення почалися в МПК в минулому році і за весь термін ремонтних робіт, внутрішній і зовнішній вигляд Палацу Культури зазнав значних змін. Крім капітального ремонту покрівлі, системи кондиціонування та опалення, косметичних ремонтних робіт внутрішніх приміщень, змінам піддалася і велика зала, в якої дерев’яні крісла 70-х років минулого століття були замінені на нові.

Перед встановленням нових крісел, у залі було проведено циклювання підлоги, паркет покрили безбарвним зносостійким корабельним лаком і тільки після цього почався монтаж крісел.
У процесі підбору моделі крісел для бердянської глядацької зали МПК, вибір припав на “Сонату”, універсальну комфортабельну модель, яка підходить як для лекційних аудиторій, так і для глядацьких залів самого різного призначення.

Вся відвантажена для МПК партія виконана в зносостійкій тканині кольору бордо. Підлокітники крісел виготовлені з твердих порід дерева і мають захисне лакове покриття, а кожне сидіння вилито з ППУ, матеріалу, що відрізняється своїм комфортом і тривалим терміном експлуатації. Всі крісла оснащені золотими номерками місця і ряду.
Всього в великій глядацькій залі МПК ім. Т.Г. Шевченко було встановлено 950 крісел.

На збирання та встановлення нових крісел було відведено тиждень. Роботи з монтажу почалися 31 серпня і були повністю закінчені до 7 вересня.

*При написанні новини були використані фото з сайту pro.berdiansk.biz

*В даному проекті представлені крісла серії Соната