1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Оновлено залу засідань Харківського...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Оновлено залу засідань Харківського...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Оновлено залу засідань Харківського...

Оновлено залу засідань Харківського апеляційного господарського суду

24.09.2021

У середині місяця було закінчено проект із встановлення крісел для зали засідань Харківського апеляційного господарського суду.

Із запропонованих для проекту варіантів свій вибір Замовник зупинив на кріслах серії “Лідер”. Крісла цієї серії мають стриманий дизайн та відповідають усім сучасним вимогам комфорту та безпеки.

В рамках проекту, для зали засідань апеляційного господарського суду м. Харків, наша фабрика виготовила 102 стаціонарні крісла серії «Лідер», 93 шт. з яких було оснащено пюпітром моделі «Дельта». Відмінною рисою цього пюпітру є безшумна робота при розкладанні та складанні, а також надійна фіксація до спинки крісла.

Приміщення залу мало просту геометрію, тому встановлення крісел на об’єкті зайняло лише один день. Крісла розмістили трьома довгими сегментами: п’ятимісні секції посередині, двомісні з боків. Для оббивки була використана в’язана велюрова тканина темно-синього кольору. Основою наповнювача сидінь послужив литий формований пінополіуретан (ППУ) — матеріал, який має здатність протистояти деформації та витримувати інтенсивні навантаження, забезпечуючи цим тривалий термін експлуатації меблів. Вся партія крісел була укомплектована фігурними шпонованими підлокітниками у тонуванні “Горіх Екко”.

На етапі формування проекту було ухвалено рішення зробити на бічних фальшпанелях крісел вишивку логотипу апеляційного суду. Розміри та розміщення якої, фахівці фабрики попередньо погодили із Замовником. Крім вишивки, всі крісла були оснащені пластиковими номерами місця та ряду сріблястого кольору.

*У даному проекті представлені крісла серії Лідер