1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Спеціалізовані меблі: церковні стільці
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Спеціалізовані меблі: церковні стільці
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Спеціалізовані меблі: церковні стільці

Спеціалізовані меблі: церковні стільці

10.12.2020

Серед різноманіття меблів для громадських приміщень, значну нішу займають стільці для релігійних установ. Які відмінні риси мають такі стільці? Яким вимогам повинні відповідати? Про це і піде мова в даній статті.
Почнемо з того, що церковні стільці, явище відносно нове. Раніше сидіннями для прихожан служили довгі дерев’яні лавки і це було абсолютною нормою аж до XX століття. З початком активної урбанізації, інтер’єр церков та й самі релігійні заклади, почали зазнавати відчутних змін. Замість усталених традицій, на чільне місце було поставлено комфорт, лаконічність і простоту використання.

Необхідність легко і швидко трансформувати простір в залежності від проводимого заходу, поставило церковні стільці на перше місце в питанні вибору посадкових місць для прихожан.

Відмінні риси. Будь-які меблі для громадських приміщень, незалежно від виду, відрізняються від меблів для домашнього використання насамперед підвищеними експлуатаційними характеристиками. Інтенсивний потік відвідувачів передбачає використання високоміцних і стійких до зовнішнього впливу матеріалів. Так рівень зносостійкості тканини, у таких меблів, як правило вище 50,000 циклів, нанесеним на корпус фарбам не страшна ерозія, а дерев’яні елементи захищені спеціальним лаком, що запобігає пошкодженням.

Якщо говорити про зовнішній вигляд, то церковні стільці не так вже й сильно відрізняються в цьому плані від офісних. Ті ж строгі лінії, та ж міцність. Однак є кілька відмінностей:

— Зачепи. Вид меблевої фурнітури, що дозволяє скріплювати стільці в ряди і секції. З їх допомогою можна сформувати з стільців рівні ряди і запобігти їх пересуванню по залу відвідувачами.
— Штабелювання. Можливість ставити стільці один на один, утворюючи вертикальну колонку. Така особливість дозволяє значно економити простір при прибиранні приміщення або в разі зберігання стільців.
— Литий формований ППУ, в якості наповнювача сидіння. Використовується там, де є потреба у підвищеному комфорту при довгому сидінні відвідувачів на місці, а також інтенсивному і тривалому терміну експлуатації.

Основна вимога до церковних стільців (“church chairs”), це звичайно ж безпека виробу при експлуатації. Тут враховується все, і відповідність продукції санітарним нормам, нетоксичність сировини і матеріалів, різні стандарти якості, а також вогнетривкість використовуваної оббивки. До речі, про останню. Досягти тканині можливості протистояти вогню, дозволяє технологія «fire-barrier», при якій матеріал проходить процес тріплірування – склейки трьох шарів в один, в результаті чого виходить високоякісний і вогнетривкий матеріал.

Сьогодні на ринку представлена велика кількість цього виду меблів різноманітних форм, кольорів і матеріалів. Це дає кожному покупцеві широке право вибору, а також дозволяє підібрати зазначені меблі на свій смак.
У розділі каталогу стільці для відвідувачів меблевої фабрики Прем’єра Ви зможете підібрати варіант, який влаштує саме Вас.