1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Відкриття оновленого БК с....
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Відкриття оновленого БК с....
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Відкриття оновленого БК с....

Відкриття оновленого БК с. Василівка, Одеської обл.

28.06.2019

В рамках обласної комплексної програми «Культура Одещини 2017-2019 роки», був проведений ремонт Будинку культури в селі Василівка Болградського району. В установі культури проведена заміна вікон, повністю перекладено дах, придбаний котел, проведено благоустрій прилеглої до Будинку культури території. На останньому етапі реконструкції, здійснено капітальний ремонт глядацької зали і заміна крісел.

Крісла для глядацького залу Василівського БК були виготовлені і змонтовані фахівцями нашої фабрики.

Для Будинку Культури, замовник вибрав елегантну і функціональну модель крісел “Соло”. Крісла цієї лінійки поєднують в собі максимальну якість і комфорт при відносно недорогій ціні. Партія з 482 крісел була виконана в зеленій тканині серії Triplex з підвищеною стійкістю до горіння, що відповідає нормам виробництва театральних крісел в країнах ЄС. Підлокітники виготовлені з масиву дерева твердих порід і тоновані лаком швидкої кристалізації відтінку “горіх”. В якості наповнення сидіння був використаний литий формований пінополіуретан високої щільності (ППУ). Цей наповнювач дозволяє використовувати крісла протягом тривалого терміну, без ризику їх деформації і втрати презентабельного зовнішнього вигляду.

На виконання замовлення було відведено 3 тижні, зал повинен був бути повністю готовий до випускного вечора призначеного на 28 червня. Наша фабрика повністю виконала зобов’язання за договором, виготовивши і встановивши крісла на об’єкті точно в строк.

Місцевий Будинок культури забезпечує роботу з десятка творчих колективів. Тут знаходиться Центр болгарської культури, де близько 90 дітей вивчають болгарську мову, історію Болгарії, займаються художньою самодіяльністю.

*В даному проекті представлені крісла серії Соло