1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 464 крісла для актового...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 464 крісла для актового...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 464 крісла для актового...

464 крісла для актового залу Національного університету ім. В.Н. Каразіна у Харкові

02.02.2018

Новий проект меблевої фабрики Прем’єра – крісла для актового залу Університету ім. В.Н. Каразіна у Харкові. В актовій залі головного корпусу проходять важливі наукові засідання та конференції всеукраїнського і міжнародного рівня.

Для головного ВНЗ Харкова були виготовлені дві партії крісел: 384 крісла для залу і 80 крісел для балкона.

Перші – крісла Мадрид. Це класична модель крісел із заоваленою спинкою, дерев’яним обкладом на спинці і боковинах, широким сидінням. Модель ідеально вписується в інтер’єр шикарного залу з колонами і ліпниною на стінах і стелі.

Оббивка крісел пройшла процес тріплірування, в результаті якого тканина має 3 шари, що в рази підвищує її експлуатаційні характеристики. Тріплірувана тканина має протипожежні властивості, що підтверджено відповідними сертифікатами.

В основі сидіння – литий формований пінополіуретан високої щільності. Подібний матеріал використовується в автомобільних кріслах. Завдяки формованому ППУ сидіння не просідають і не втрачають первинний зовнішній вигляд. Крісла укомплектовані номерками місця і ряду золотого кольору.

На балконі встановлено 80 крісел серії Соната – не менш красивої і функціональної моделі з нашого каталогу. Крісла також виконані в комплектації з формованим ППУ і протипожежною тканиною Triplex.

Для монтажу крісел у залі на об’єкт виїхала бригада наших фахівців. Їх великий досвід дозволяє оперативно працювати в залах з особливостями конструкції. Так, в актовому залі університету підлога має ухил, а крісла на балконі встановлені на сходах.

*В даному проекті представлені крісла серій Мадрид та Соната

 

Залишити відповідь