1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 472 стаціонарних крісла Мадрид...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 472 стаціонарних крісла Мадрид...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 472 стаціонарних крісла Мадрид...

472 стаціонарних крісла Мадрид для Міського Палацу Культури, м. Олександрія

27.01.2020

На початку 2020 року свої двері для всіх бажаючих відкрив відреставрований і оновлений Міський Палац Культури, або, як його ще називають, Олександрійський театр.

Театр – одна з найвідоміших старовинних будівель міста Олександрії. Беручи свій початок від 80-х років XIX століття, коли на місці майбутнього театру стояв «величезний дерев’яний сарай для ссипкі зерна», в якому ставили вистави, і до 80-х років XX століття, коли ще будучи заводським Будинком культури і переживаючи останню капітальну реконструкцію, Олександрійський театр став нарешті тим, чим є на сьогоднішній день – об’єктом культурної спадщини місцевого значення.

З 2016 року почалася масштабна реконструкція будівлі театру. За цей час було оновлено фасад, проведені ремонтні роботи всередині приміщення. Оновлення сцени і глядацької зали важливий етап в реконструкції будь-якого театру, саме тому для проведення цих робіт були зібрані кращі фахівці своєї справи. Одним з учасників модернізації залу для глядачів стала і Меблева фабрика Прем’єра.

Для Олександрійського театру, нашою фабрикою були виготовлені 448 стаціонарних крісла преміум-сегмента “Мадрид” і 24 одинарних універсальних крісла цієї ж серії. Крісла виконані в стійкої, до займання, тканині темно-зеленого кольору. Дерев’яні елементи з масиву твердих порід дерева покриті спеціальним лаком швидкої кристалізації, який не тільки забезпечує тонування деревини, але й захищає дерево від зовнішніх пошкоджень. Всі крісла були оснащені номерками місця, а бічні стійки крайніх крісел, номерками ряду.

При монтажу крісел, враховуються всі особливості модернізуємого залу. Так, при відносно невеликих розмірах, Олександрійський зал мав велику кількість сходинок на всіх трьох своїх рівнях.

В цілому, нашими фахівцями було встановлено 472 посадочних місця: 276 стаціонарних і 24 універсальних в партері (універсальні крісла встановлені для можливості відвідування залу людьми з обмеженими можливостями), 101 крісло на другому ярусі і 71 на третьому.

Одночасно з кріслами довгоочікуване оновлення отримала сцена театру, яка була обладнана новим підйомним механізмом. Не обійшли стороною і звуко-світлове обладнання – тепер воно повністю відповідає стандартам 21-го століття.

За час свого існування, театр міста Олександрія пережив непрості періоди у своїй історії і пройшов довгий шлях свого становлення від дерев’яного сараю для зерна до центральної установи культури міста.

*В даному проекті представлені крісла серії Мадрид

 

Залишити відповідь