1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Аудиторні крісла для навчальної...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Аудиторні крісла для навчальної...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Аудиторні крісла для навчальної...

Аудиторні крісла для навчальної аудиторії в Мінську, Білорусь

19.03.2021

Перший міжнародний проект в цьому році – нові крісла для навчальної аудиторії «Експериментального заводу» РУП “Науково-практичного центру Національної академії наук Білорусі з механізації сільського господарства” в Мінську. Супровід і контроль даного проекту здійснював наш офіційний представник в Білорусі, компанія «Артіко Трейд».

У цьому проекті була задіяна вже популярна аудиторна модель крісел – Факультет. Оскільки орієнтування підлоги в приміщенні не припускало наявність ухилу або ступенів, нашою фабрикою було виготовлено 21 типову секцію на три посадкові місця в кожній.

В процесі установки, секції були розбиті на три колони з бар’єрним рядом на початку кожної і закріплені в підлогу згідно з планом розміщення. Всього вийшло 63 посадкових місця, з них: 9 місць з бар’єрним рядом, 9 кінцевих – без столика на спинці і 54 крісла зі столиками. В процесі вибору матеріалів для проекту, замовник зупинив свій вибір на зносостійкій оббивній тканині коричневого кольору, що в поєднанні з ДСП деталями в кольорі “Бук” перетворило старе приміщення в стильну і сучасну аудиторію.

Контроль за ходом установки здійснював наш офіційний представник в Білорусі. Всі установчі роботи, згідно з контрактом, були виконані точно в строк.

*В даному проекті представлені крісла серії Факультет