1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Реконструкція ККЗ «Україна» в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Реконструкція ККЗ «Україна» в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Реконструкція ККЗ «Україна» в...

Реконструкція ККЗ «Україна» в м. Харків

23.03.2021

ККЗ «Україна» один з найбільших кіноконцертних залів в Україні і найбільший кіноконцертний зал у Харкові. Загальна місткість залу понад 1700 посадових місць.

Побудований в 1963 році, він став пам’ятником архітектури місцевого значення, автори проекту — архітектори Вадим Васильєв, Юрій Плаксій і Володимир Реусов. З тих пір ККЗ «Україна» став символом міста Харкова на ряді з відомими архітектурними спорудами міста, такими як «ДЕРЖПРОМ», «ХАТОБ», «Дзеркальний Струмінь» та ін.

Початок робіт з реконструкції було покладено ще в 2019 році. Зараз, по закінченню робіт по реконструкції, фасад будівлі виглядає так само, як майже 60 років тому.

Навесні цього року по завершенню зовнішніх і частини внутрішніх робіт, перед Генпідрядником постало завдання про вибір постачальника театральних крісел. І вибір був об’єктивним і очевидним. «Меблева Фабрика Прем’єра» — безапеляційний лідер цієї галузі. Про це красномовно говорять наші виконані роботи. Як приклад подібної роботи можна привести поставку крісел в 2020 році для «Національного Палацу Україна» в м. Київ. Цей зал найбільший в Україні, місткістю 3700 посадових місць. Детальніше про це ми повідомляли раніше.

У березні 2021 року ми розпочали реалізацію проекту з постачання театральних крісел для ККЗ «Україна» м. Харків. Оцінивши всю складність залу, ми зрозуміли, що тут потрібно застосувати індивідуальне інженерне рішення, так як жодне з крісел в нашому модельному ряді не відповідало вимогам архітектури залу. Одна з особливостей залу — дуже високі сходи амфітеатру. Наші інженери провели тривалу і копітку роботу і створили модель крісла, яка дозволила вирішити всі поставлені завдання.

Рішення знайдено і ми приступили до виробництва.

Здача об’єкту запланована на 12 серпня 2021 року.