1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для концертного залу ДК...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для концертного залу ДК...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для концертного залу ДК...

Для концертного залу ДК “Етюд” в Донецькій області виготовлено 327 крісел Лідер

08.05.2018

Після декількох років ремонту, в місті Дружківка Донецької області відкрився оновлений будинок культури “Етюд”. Для концертного залу меблева фабрика Прем’єра виготовила 327 м’яких крісел з відкидними сидіннями. На відновлення концертного залу і будівлі в цілому пішло майже два роки. Будинок культури – головний культурний центр міста, тому всі меблі для нього підбиралися з особливою ретельністю.

Менеджери фабрики допомогли адміністрації обрати модель крісла, що відповідає вимогам зовнішнього вигляду, ціни і якості. Для будинку культури було зупинено вибір на моделі Лідер. Спинку крісла прикрашає декоративний візерунок.

Крісла Лідер виконані стаціонарними секціями. Інженери меблевої фабрики Прем’єра створили план розташування крісел, в ньому враховані всі особливості залу і вимоги норм пожежної безпеки.

Підлокітники крісел виготовлені з дерева твердих порід, колір підлокітників – темний венге. Для оббивки обрана спеціалізована тканина благородного бордового кольору.

Після завершення ремонтних робіт в будинку культури, меблева фабрика Прем’єра організувала доставку і установку крісел. Вже в залі наші фахівці зібрали крісла в стаціонарні секції. Крісла встановлені згідно плану розміщення та термінів, що вказані у договорі.

*В даному проекті представлені крісла серії Лідер

 

Залишити відповідь