1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для актової зали Київського...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для актової зали Київського...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для актової зали Київського...

Для актової зали Київського військового ліцею ім. Івана Богуна виготовлено нові крісла

22.06.2020

2020 рік ознаменувався для Київського військового ліцею ім. Івана Богуна масштабною реконструкцією актової зали. У лютому був закінчений ремонт внутрішнього приміщення, в процесі якого були проведені: косметичний ремонт стін, лакування підлогового покриття, відновлення настінної ліпнини, проведено повну заміну радіаторів опалення, вікон і дверних блоків, відновлено головну сцену залу.

Керівництву ліцею було важливо, щоб в процесі масштабних ремонтних робіт було збережено неповторну архітектуру залу.

Завершальним етапом реконструкції стало встановлення нових крісел в залі. Виконавцем даного проекту була обрана Меблева фабрика Прем’єра. Маючи за плечима понад 15 років досвіду виробництва крісел для залів самого різного призначення, ми, як фабрика повного циклу, можемо запропонувати індивідуальне рішення під кожен проект.

Для актового залу Київського військового ліцею ім. Івана Богуна було виготовлено 581 стаціонарне крісло моделі “Браво” в тканині синього кольору. Відповідно до побажання замовника, підголовники і бічні стійки крісел прикрасила вишивка з гербом ліцею. Після прибуття на об’єкт, нашими фахівцями була виконана установка крісел, з урахуванням особливостей залу: нахилу підлоги і пандусів.

Військовий ліцей був заснований у 1943 році в Чугуєві Харківської області як Харківське Суворовське військове училище. У 1947 році його було передислоковано до Києва і перейменовано в Київське Суворовське військове училище (КСВУ). Постановою Кабінету міністрів України від 19 серпня 1992 року на базі КСВУ був створений Київський військовий ліцей. У 1998 році ліцею присвоєно ім’я козацького провідника Івана Богуна.