1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Для “ОН Клінік” виготовлені...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Для “ОН Клінік” виготовлені...
 1. |
 2. Інші меблі, Новини
 3. |
 4. Для “ОН Клінік” виготовлені...

Для “ОН Клінік” виготовлені багатомісні секції на 200 посадочних місць

25.05.2018

“ОН Клінік” – велика мережа медичних центрів з представництвами в Україні, країнах СНД, Європи та Австралії. Клініки відомі завдяки високому рівню медичних фахівців, бездоганному сервісу і турботі про комфорт своїх клієнтів. Кожна з клінік має зону очікування. Тому було дуже важливо підібрати нові комфортні меблі для відвідувачів.

“ОН Клінік” обрали меблеву фабрику Прем’єра в якості надійного партнера. Наші фахівці запропонували кілька можливих варіантів меблів для очікування. Замовник зупинив свій вибір на багатомісних секціях Мілана. Це компактні і ергономічні секції без підлокітників. Кожне посадочне місце має окремі спинку і сидіння.

В основі конструкції суцільнозварний металевий каркас з порошковим фарбуванням кольору сатин. На ніжках встановлені пластикові заглушки, за допомогою яких можна регулювати висоту ніжок у разі нерівності підлоги.

Всього для мережі “ОН Клінік” було виготовлено 60 багатомісних секцій на 200 місць. Всі секції виконані в оббивці з екошкіри синього кольору. Наші фахівці підібрали колір оббивки згідно корпоративним кольорам “ОН Клінік”.

Меблева фабрика Прем’єра доставила зібрані секції в медичні центри в Дніпрі, Одесі, Полтаві, Ужгороді, Черкасах, Білій Церкві, Миколаєві.

В новині використані фото з офіційного сайту “Он Клінік”.

*В даному проекті представлені багатомісні секції Мілана

Залишити відповідь