1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для Запорізького центру молоді...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для Запорізького центру молоді...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для Запорізького центру молоді...

Для Запорізького центру молоді виготовлені 583 крісла

06.12.2017

В кінці листопада відбулося урочисте відкриття оновленого Запорізького обласного центру молоді та студентів (ЗОЦМ). Вперше за довгі роки був проведений ремонт великого залу для глядачів і заміна системи опалення. Всі поліпшення – велика подія для міста, так як ЗОЦМ служить центром культурного дозвілля молоді. У центрі діють гуртки, секції, важливі соціальні програми. У залі для глядачів проходять концерти, наукові конференції, тренінги, форуми.

Для великого глядацького залу меблева фабрика Прем’єра виготовила 583 крісла серії Опера. Секції крісел встановлені в партері і на балконі. Глядацькі крісла Опера відрізняються класичним театральним видом: фігурні декоративні строчки і підлокітники з деревини твердих порід дерева.

Для молодіжного центру була обрана яскрава синя оббивка. Оббивна тканина пройшла процес тріплірування, завдяки чому має протипожежні властивості і стійкість до стирання.

Відмінний стан крісел після тривалого використання забезпечує також м’яке наповнення. У сидінні використовується литий формований ППУ високої щільності. Вилитий під форму крісла, матеріал не просідає і зберігає свою первісну форму навіть після багатьох років експлуатації.

Для Запорізького центру молоді фабрика виконала роботи під ключ: від схеми розстановки до адресної доставки і установки крісел в залі. Для монтажу на об’єкт виїхала бригада фахівців. Вони оперативно зібрали і встановили секції крісел у залі.

*В даному проекті представлені крісла серії Опера

 

Залишити відповідь