1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для 3D мюзиклу «Вартові...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для 3D мюзиклу «Вартові...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Для 3D мюзиклу «Вартові...

Для 3D мюзиклу «Вартові мрій» виготовлено 1248 театральних крісел

24.12.2015

Національний комплекс Експоцентр (ВДНГ) України спільно з телеканалом СТБ провели капітальний ремонт одного з павільйонів ВДНГ і перетворили його в сучасний концерт-хол на 1248 посадочних місць. Це один з найбільших глядацьких залів Києва. Відстань від сцени до останнього ряду становить понад 40 м.

Концерт-хол ВДНГ став частиною масштабного проекту каналу СТБ «Зимова країна». А з 19 грудня в концертному залі проходять вистави нового 3D шоу «Вартові мрій». Режисером постановником виступив відомий хореограф Костянтин Томільченко. Це оригінальний новорічний мюзикл з використанням 3D і LED технологій.

Театральні крісла для концерт-холу ВДНГ виготовила харківська меблева фабрика Прем’єра. Термінове замовлення було запущено в роботу в кінці листопада, і в найкоротші терміни фабрика виготовила 1248 крісел для глядацького залу. Секції виготовлено згідно з технічною документацією замовника. Крісла оснащені зручними дерев’яними підлокітниками, виконаними з масиву твердих порід дерева. Міцний металевий каркас, м’яке наповнення сидінь і зносостійка оббивна тканина, забезпечують максимальні експлуатаційні показники. Крісла чудово підходять для залів з високою прохідністю.

Монтаж здійснювала бригада фахівців фабрики. Протягом тижня вони встановили 48 рядів театральних крісел. Всі роботи виконані в терміни, передбачені контрактом.

Меблева фабрика Прем’єра пишається участю в таких значущих для культурного життя України проектах і від щирого серця вітає творців мюзиклу «Вартові Мрій» з приголомшуючим успіхом.

Це не перший досвід співпраці меблевої фабрики Прем’єра з телеканалом СТБ. Раніше нами були виготовлені понад 100 крісел для студії медичного ток-шоу «За живе».

 

Залишити відповідь