1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла з конференц-столиками встановлені...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла з конференц-столиками встановлені...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла з конференц-столиками встановлені...

Крісла з конференц-столиками встановлені у Західному апеляційному суді у Львові

18.01.2019

Меблева фабрика Прем’єра стала переможцем тендеру на закупівлю м’яких крісел з відкидним сидінням для актового залу. Фабрика має великий досвід виробництва та поставки меблів для державних та комерційних установ України.

Для актового залу було виготовлено 64 крісла Дует Універсал. Крісла цієї серії не мають обов’язкового кріплення до підлоги, тому можуть збиратися в мобільні секції, які легко можна пересувати. Завдяки цьому кількість та розташування рядів може змінюватися в залежності від формату заходу. Для актового залу суду були виготовлені 4-місні секції.

Призначення залу – проведення робочих засідань апеляційного суду, саме тому для крісел знадобилась додаткова опція – відкидні конференц-столики. Для цього проекту були використані пюпітри серії “Дельта”. Конференц-столики пофарбовані в тон з іншими дерев’яними елементами.

Цей проект – особливий для фабрики, адже вперше в виробництві були використані дерев’яні фронтальні накладки до самої підлоги. Стійки доповнюють фігурні підлокітники. Дерев’яні комплектуючі надають кріслам поважності, що підкреслює значення актового залу, в якому вони встановлені.

Актові крісла оббиті стійкою велюровою тканиною темно-синього кольору. Тканини цієї серії характеризуються міцністю та стійкістю до витирання.

За умовами договору меблева фабрика Прем’єра доставила партію крісел до будівлі Апеляційного суду у Львові. Спеціалісти фабрики зібрали крісла в секції. Фабрика надає 3 роки гарантії на всі крісла для актових та глядацьких залів.

*В даному проекті представлені крісла серії Дует Універсал

 

Залишити відповідь