1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Львівський університет внутрішніх справ
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Львівський університет внутрішніх справ
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Львівський університет внутрішніх справ

Львівський університет внутрішніх справ

12.06.2021

Львівський державний університет внутрішніх справ продовжує реконструкцію своєї навчальної бази. «Меблева фабрика Прем’єра» бере участь в цьому чудовому, потрібному проекті і це вже третя поставка крісел для Львівського університету. Успішно пройдені всі стадії технічного узгодження, виробництва, доставки і установки в навчальних аудиторіях.

Було виготовлено 556 аудиторних крісел серії «Факультет», в зносостійкої оббивної тканині шоколадного і теракотового кольорів. Металокаркас покритий чорною порошковою емаллю. Спинки і столики виконані з ламінованого ДСП кольору Горіх.

Універсальний і лаконічний дизайн, дозволяє вписати цю модель крісел в приміщення різних конфігурацій. Проста і надійна конструкція допускає встановлювати їх в аудиторіях з будь-якою геометрією підлог, включаючи аудиторії спроектовані за типом амфітеатру.

У меблів для навчальних закладів дуже важлива міцність конструкції. Кожна нова модель крісла, перед тим, як стати серійної, проходить випробування в «Харківському Регіональному Науково-виробничому Центрі Стандартизації, Метрології та Сертифікації». Після проведення тестових випробувань, центр видає відповідний протокол, де вказані ті чи інші характеристики і проведено перевірку виробу на відповідність державним стандартам України (ДСТУ). Серія крісел «Факультет» не стала винятком. Були проведені випробування на статичну міцність і міцність при ударі.

Надійність, простота, комфорт і невисока ціна крісел серії «Факультет», робить їх лідером для обладнання навчальних аудиторій. Крісла даного сегменту мають гарантійний термін експлуатації 36 місяців, а м’які елементи, виготовлені з литого формованого ППУ, – на весь термін експлуатації, але не менше 10 років.

Встановлення крісел на об’єкті виконували наші фахівці.

*В даному проекті представлені крісла серії Факультет