1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Львівському кіноцентрі (Lviv...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Львівському кіноцентрі (Lviv...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Львівському кіноцентрі (Lviv...

У Львівському кіноцентрі (Lviv Film Center) оновили кінозал на 176 місць

17.08.2017

Кіно крісла з підстаканниками виготовлені меблевою фабрикою Прем’єра.

Закупівля крісел для кінотеатру стала частиною масштабної реорганізації Львівського кіноцентру (в минулому кінотеатр Сокіл). Крім залу для глядачів в кіноцентрі оновлені вікна і двері, закуплено новий проектор, поміняний ковролін. Ремонт кіноцентру почався ще в 2015 році.

У залі встановлені спеціальні кінотеатральні крісла з пластиковими підстаканниками для напоїв. У сидіннях використаний литий формований пінополіуретан. Завдяки цій технології крісла довше зберігають форму і початковий естетичний вигляд.

Наша фабрика – єдиний в Україні виробник, який пропонує це зносостійке наповнення і підстаканники своїм замовникам. Власне виробництво дозволяє виконувати унікальні індивідуальні замовлення і значно скорочує вартість кінцевого продукту. В оббивці крісел використані спеціальні тканини, які відповідає європейським стандартам горючості і виділення токсичних продуктів.

Крім кінопоказів в залі для глядачів планують проводити конференції, концерти і театральні вистави. Вибрані крісла мають універсальну форму, тому можуть використовуватися у багатофункціональних залах.

Більше фотографій встановлених залів можна подивитися на сторінці Проекти.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *