1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Львівському кіноцентрі (Lviv...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Львівському кіноцентрі (Lviv...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Львівському кіноцентрі (Lviv...

У Львівському кіноцентрі (Lviv Film Center) оновили кінозал на 176 місць

17.08.2017

Кіно крісла з підстаканниками виготовлені меблевою фабрикою Прем’єра.

Закупівля крісел для кінотеатру стала частиною масштабної реорганізації Львівського кіноцентру (в минулому кінотеатр Сокіл). Крім залу для глядачів в кіноцентрі оновлені вікна і двері, закуплено новий проектор, замінено килимове покриття. Ремонт кіноцентру почався ще у 2015 році.

У залі встановлені спеціальні кінотеатральні крісла з пластиковими підстаканниками для напоїв. У сидіннях використаний литий формований пінополіуретан. Завдяки цій технології крісла довше зберігають форму і початковий естетичний вигляд.

Наша фабрика єдина в Україні самостійно виробляє це зносостійке наповнення і пластикові підлокітники з підстаканниками своїм замовникам. Власне виробництво дозволяє виконувати унікальні індивідуальні замовлення і значно скорочує вартість кінцевого продукту. Для оббивки крісел використана спеціальна тканина, яка відповідає європейським стандартам горючості і виділення токсичних речовин.

Крім кінопоказів в глядацькому залі планують проводити конференції, концерти і театральні вистави. Обрані крісла мають універсальний дизайн, тому можуть використовуватися у багатофункціональних залах.

*В даному проекті представлені крісла серії Конгрес

 

Залишити відповідь