1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Молдові встановлена нова...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Молдові встановлена нова...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Молдові встановлена нова...

У Молдові встановлена нова партія театральних крісел нашого виробництва

04.08.2017

107 театральних крісел відправлено в місто Кодр в Молдові. Меблева фабрика Прем’єра зробила секції за індивідуальним проектом для жіночого Монастиря Святих Марфи та Марії.

Марфо-Маріїнський жіночий монастир знаходиться в одному з мальовничих місць Молдови, недалеко від Кишинева і Бендер. На території монастиря знаходиться храм на честь святих жон-мироносиць Марфи і Марії, келії для черниць і духовна жіноча семінарія. Саме для навчального залу жіночої семінарії знадобилися м’які крісла з відкидними сидіннями.

Меблева фабрика Прем’єра – один з найбільших виробників театральних крісел в Україні та країнах Східної Європи. Тому керівництво монастиря довірилося професійному та перевіреному постачальнику крісел.

Для оснащення навчального залу менеджери фабрики підібрали кілька моделей крісел з різних цінових діапазонів. Для жіночої семінарії монастир вибрав театральні крісла серії Мадрид. Крісла мають класичний театральний вид з дерев’яними обкладами і підлокітниками, але використовуються не тільки для театрів і консерваторій, а й для конференц-залів та навчальних аудиторій.

Так як крісла призначені для навчальної семінарії, для секцій була обрана додаткова опція – пюпітри. Пюпітри – відкидні столики для записів. Пюпітри виконуються в тон з іншими дерев’яними елементами і встановлюються на спинці крісла.

Крім українських сертифікатів якості в системі УкрСЕПРО і висновків СЕС, фабрика надає європейські сертифікати якості PN-EN 1021.1 і PN-EN 1021.2, PN-88 / B-02855.

Виробництво 107 посадочних місць було виконано в обумовлені терміни. Замовник прийняв рішення самостійно встановити крісла на об’єкті, а менеджери фабрики організували доставку партії театральних крісел з України в Молдову.

Незалежно від моделі та кількості, всі крісла для залів доставляються в розібраному вигляді. Ця головна вимога має виконуватися для безпечного перевезення виробів. Для замовника була підготовлена ​​детальна інструкція для збірки і монтажу крісел.

Ми продовжуємо співпрацю з країнами ближнього зарубіжжя: Білоруссю, Молдовою, Румунією, Польщею, Хорватією, Болгарією та іншими країнами Європи.

*В даному проекті представлені крісла серії Мадрид

 

Залишити відповідь