1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Наші фахівці встановили нові...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Наші фахівці встановили нові...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Наші фахівці встановили нові...

Наші фахівці встановили нові крісла для міської лікарні №6 в Києві

15.03.2018

Київська міська клінічна лікарня №6 замовила у меблевої фабрики Прем’єра 118 крісел для актового залу. Зал використовують для зборів персоналу і наукових конференцій. Перед початком робіт фахівці фабрики створили план розстановки крісел з урахуванням проходів, відстані від трибуни, розташування пожежних виходів.

Для актового залу була обрана модель – Овація. Це м’які ергономічні крісла з високим рівнем комфорту. В обробці дерев’яних підлокітників використовувався масив дерева, покритий захисним шаром лаку. Відтінок тонування дерев’яних елементів – горіх.

Оббивка – спеціальна тканина, призначена для приміщень з високою відвідуваністю. Її головна перевага перед звичайними меблевими тканинами – високі показники зносостійкості. Замовник вибрав універсальний сірий колір оббивки.

Коли у Харкові було завершено виробництво крісел, всі комплектуючі ретельно упакували і відправили до Києва. Крісла для актових і концертних залів завжди повинні транспортуватися в розібраному вигляді. Це головна вимога для збереження цілісності.

Вже в актовому залі лікарні до збірки крісел приступили наші фахівці. Вони зібрали крісла в багатомісні секції. Більшість секцій – стаціонарні, мають обов’язкове кріплення в підлогу, інші – мобільні. При бажанні персонал лікарні зможе прибирати або додавати ряди крісел за допомогою переносних секцій.

Правильна збірка комплектуючих гарантує зносотійкість і міцність крісел, тому фабрика надає 3-річну гарантію.

*В даному проекті представлені крісла серії Овація

 

Залишити відповідь