1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нові меблі для аудиторії...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нові меблі для аудиторії...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Нові меблі для аудиторії...

Нові меблі для аудиторії НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області

10.02.2021

Невеликий проект з оснащення новими меблями аудиторії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Донецької області.

Для подібних проектів, в нашому модельному ряду крісел для аудиторій та глядацьких залів є три типові позиції: Факультет, Ньютон і модифіковані крісла під індивідуальні параметри. В даному випадку була використана перша модель – Факультет.

Крісла Факультет мають компактні параметри, тому відмінно вписуються в невеличкі аудиторії, дозволяючи максимально заповнити навчальними місцями використовуваний простір. Партою кожної секції, служить столик, розташований на спинці попереднього ряду крісел, що значно скорочує простір для використовуваних меблів і спрощує їх розташування. Відстань між партою і кріслом достатня, для комфортного пересування студентів між рядами.

Самі крісла можуть бути виготовлені в секціях по 2, 3 і 4 місця в кожній. Секції з’єднуються між собою в ряди і надійно кріпляться до підлоги.

Для даного проекту було виготовлено 16 одиниць меблів на 56 посадочних місць, в тому числі: 48 крісел зі столом, 8 крісел без столу для останнього ряду та бар’єрні ряди в кількості 2 штук. Для оббивки крісел використана зносостійка тканина зі стійкістю до вигоряння. Металева конструкція має можливість фіксації стола для записів, виготовленого з ламінованого ДСП, що імітує структуру дерева в кольорі Горіх.

*В даному проекті представлені крісла серії Факультет