1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Підводимо підсумки 2017 року...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Підводимо підсумки 2017 року...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Підводимо підсумки 2017 року...

Підводимо підсумки 2017 року – меблева фабрика Прем’єра

29.12.2017

За традицією проводжаємо 2017 рік, підводимо підсумки і будуємо плани на 2018.

Меблева фабрика Прем’єра залишається лідером у виробництві крісел для глядацьких залів та меблів для громадських приміщень в Україні. Фабрика отримала Золото рейтингу “Лідер галузі” в декількох категоріях в Харківській області та Україні.

Кінотеатр Nowa Fala, Гіжицько, Польща

Наша продукція затребувана в країнах Європи. Європейська сертифікація, гнучка система виробництва, надійна і безпечна доставка дозволяє нам конкурувати з європейськими виробниками крісел.

Кінотеатр Ostriv, Острув-Мазовецьке, Польща

Так, в цьому році спільно з нашими європейськими партнерами ми поставили партії крісел для кінотеатрів в Польщі, отримали замовлення на крісла для навчальних закладів з Молдови та Румунії. У планах співробітництво з німецькими і французькими замовниками.

Зал засідань Районної адміністрації, Маріуполь

В Україні ми встановили сотні залів, і навіть зараз, в кінці грудня, наші фахівці доставляють і встановлюють крісла. А на січень вже розписані плани установок. Одні з недавніх проектів: конференц-зал в Національній академії харчових технологій в Одесі та зал засідань Районної адміністрації в Маріуполі.

Національна академія харчових технологій, Одеса

За 12 років успішної роботи фабрика створила універсальний каталог, де можна знайти крісла для залів будь-якого призначення. Саме тому в 2017 ми виготовляли крісла для театрів, кінотеатрів, актових залів, навчальних аудиторій, лекційних залів, конференц-залів, залів засідань найвищого рівня.

Аудиторія Національного університету ім. В. Н. Каразіна, Харків

Дитяча музична школа №12, Харків

Національний університет оборони України ім. І. Черняховського, Київ

Національний університет біоресурсів, Київ

Ми раді брати участь в значущих для Харкова соціальних проектах. У 2017 меблева фабрика Прем’єра поставила крісла для актового залу школи Мобіль (нова сучасна школа) і меблі для нового Центру адміністративних і соціальних послуг в Харкові.

Школа «Мобіль», Харків

Другим не менш масштабним напрямком нашого виробництва є офісні меблі та меблі для залів очікування. Для оснащення офісів, зон очікування, конференц-залів ми пропонуємо стільці, багатомісні секції, дивани і крісла.

Регіональний центр адміністративних і соціальних послуг, Харків

За 2017 рік виготовлено тисячі посадочних місць для адміністративних центрів, банків, лікарень і клінік, шкіл і ВНЗ, районних і обласних адміністрацій, релігійних установ.

Церква ЄХБ, Хуст

Завдяки своєму простому і компактному дизайну фаворитами серед замовників стали багатомісні секції Форт. Секції встановлені в мережі медичних центрів ОН Клінік по всій Україні, а в грудні фабрика поставила 75 секцій (300 посадочних місць) в Міжнародний аеропорт в Чернівцях.

Міжнародний аеропорт, Чернівці

У 2017 у виробництво запущена нова модель – секції з конференц-столиком Сієна.

Навчальний центр, Чугуїв

У планах на 2018 рік – нові проекти в Україні та Європі, розширення виробництва і впровадження нових технологій.

Ми вітаємо всіх з наступаючими святами і хочемо висловити подяку співробітникам фабрики, постачальникам і партнерам, і найголовніше – клієнтам, які з року в рік обирають меблеву фабрику Прем’єра.

Слідкуйте за нашими новинами у 2018 році.

 

Залишити відповідь