1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Реконструкція актової зали в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Реконструкція актової зали в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Реконструкція актової зали в...

Реконструкція актової зали в загальноосвітній школі, с. Петропавлівська Борщагівка

25.01.2020

У січні 2020 року було закінчено проект з реконструкції актової зали в школі на вул. Паркова, 34-Б у Петропавлівській Борщагівці на Київщині. В рамках цього проекту в школі був проведений ремонт актової зали: облаштована сцена з усім необхідним обладнанням і встановлені крісла для глядачів. Крісла, в кількості 312 шт., були виготовлені та встановлені Меблевою фабрикою Прем’єра.

Враховуючи специфіку приміщення та побажання Замовника, для нової актової зали школи була розроблена індивідуальна модель крісла.

Крісла, що отримали назву “Браво”, виготовлені в спеціалізованій тканині оливкового кольору, з підвищеними експлуатаційними характеристиками. Фігурні дерев’яні підлокітники виконані з масиву твердих порід деревини, на поверхню якої нанесений спеціалізований лак швидкої кристалізації в тонуванні відтінку Горіх, що забезпечує надійний захист дерев’яних елементів від зовнішніх пошкоджень.

Перед встановленням крісел, фахівцями фабрики були враховані всі особливості залу. Частина крісел була змонтована в дерев’яну підлогу, а інша частина – в бетонну. За особистим бажанням Замовника, перші чотири ряди крісел були виконані мобільними переносними секціями для швидкого і зручного переміщення посадочних місць по залу.

Всі крісла оснащені номерами місця, а крайні стійки – номерками ряду.

 

Залишити відповідь