1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Кременчуці оновлено зал...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Кременчуці оновлено зал...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Кременчуці оновлено зал...

У Кременчуці оновлено зал для глядачів Палацу культури

10.04.2018

Уже понад півстоліття Палац культури залишається головним культурним центром Кременчука (Полтавська область). У березні 2018 почався ремонт малого театрального залу. Зал розрахований на 180 посадочних місць.

Крісла для глядацького залу Палацу культури виготовила меблева фабрика Прем’єра. Для залу була обрана класична театральна модель – Опера. Це невисокі крісла з округлою формою спинки та дерев’яними підлокітниками.

У виробництві використовувалася спеціальна меблева тканина з високими показниками зносостійкості. Колір оббивки підібраний під загальну кольорову гамму залу для глядачів. Як фабрика театральних крісел, Прем’єра може вносити зміни в типові розміри і пропонувати індивідуальне рішення для замовника. Так, для Палацу культури в Кременчуці ширина крісел була зменшена до 500 мм.

Всі зорові крісла оснащені номерками місця і ряду. Згідно договору меблева фабрика Прем’єра виконала доставку і установку крісел в Палаці культури. Для установки крісел в Кременчук вирушила бригада фахівців. Протягом декількох днів вони зібрали крісла в секції і встановили їх згідно з планом розміщення. Всі крісла зібрані в стаціонарні секції з обов’язковим кріпленням до підлоги.

*В даному проекті представлені крісла серії Опера

 

Залишити відповідь