1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Нікопольській музичній школі...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Нікопольській музичній школі...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Нікопольській музичній школі...

У Нікопольській музичній школі №1 встановлені нові крісла

15.01.2021

Перший проект в цьому році – поставка партії нових крісел в актову залу музичної школи № 1 м. Нікополь, Дніпропетровської області.

На початку 2020 року почалася масштабна реконструкція приміщень старої школи. У процесі реконструкції, актова зала школи збільшилася в розмірах і отримала нові крісла.

Крісла серії “Овація”, які виготовлені для Нікопольської музичної школи відносяться до середнього цінового сегменту. Дана модель відрізняється універсальним дизайном, тому підходить для глядацьких залів самого різного призначення.

Партія крісел для оновленої актової зали, в кількості 200 одиниць була виконана в вогнетривкій тканині червоного кольору. Всі крісла оснащені прямими підлокітниками, виготовленими з масиву твердих порід дерева, а також сидіннями з литого формованого пінополіуретану (ППУ). ППУ використовується не тільки у виробництві крісел для глядацьких залів, а й у виробництві автомобільних крісел та крісел для усіх видів транспорту, де потрібен комфорт, інтенсивний та тривалий термін експлуатації. Завдяки верхньому еластичному шару, цілісна деталь не пропускає вологу та пил, зберігаючи свою геометрію тривалий час. Гарантійний термін експлуатації на м’які елементи, виготовлені із литого формованого ППУ, – на весь строк експлуатації, але не менш ніж 10 років.

Ремонтні роботи в будівлі Нікопольської музичної школи №1 наближаються до свого завершення і вже зовсім скоро вихованці даного закладу зможуть в повній мірі оцінити оновлений інтер’єр школи і комфорт нових крісел від меблевої фабрики Прем’єра.

*В даному проекті представлені крісла серії Овація