1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У центрі Одеси відкрився...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У центрі Одеси відкрився...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У центрі Одеси відкрився...

У центрі Одеси відкрився концертний зал-трансформер на 350 посадочних місць

10.04.2018

Меблева фабрика Прем’єра взяла участь в облаштуванні нового концертного залу Urban Music Hall в Одесі. Кінопокази, лекції, читання, концерти джазової та етно музики – всім цим можна насолодитися в новому концертному залі в центрі Одесі.

Новий культурний майданчик розрахований на 350 місць, 225 з них – м’які крісла з відкидними сидіннями, решта – банкетні стільці.

При виробництві меблів були враховані особливі вимоги до акустики залу. Urban Music Hall – камерний зал, в якому можуть виступати як сольні артисти, так і невеликі оркестри. Тут ідеальні акустичні умови – чутність звуку з будь-якої точки залу.

Незважаючи на те, що зал знаходиться в підвальному приміщенні, адміністрація подбала про людей з обмеженими можливостями, вони зможуть спуститися в зал на ліфті.

Для концертного залу замовник зупинив свій вибір на моделі Дует. Ця модель користується великою популярністю при комплектації багатофункціональних залів, де проходять заходи різного формату. Оббивка нових крісел виконана з тріпліруваної тканини. Процес тріплірування підсилює технічні характеристики, в тому числі стійкість до стирання. Також тканина має протипожежні властивості, що підтверджено європейськими сертифікатами.

Сидіння виготовлені із наповненням з литого формованого пінополіуретану. Матеріал захищає сидіння від деформацій і протягом багатьох років зберігає первинний вигляд.

Відвідувачі зможуть насолоджуватися концертами і кінопоказами, не відриваючись від келиха вина з бару. На прохання замовника, наші стандартні відкидні столики Дельта були модернізовані. Замість стандартної фанери встановлено столики з отворами для келихів. Столики розташовані на спинці крісла, і при необхідності легко прибираються. Також на кріслах в концертному залі були встановлені номерки місця і ряду.

У пресі Urban Music Hall називають залом-трансформером. Частина крісел в залі для глядачів виконана стаціонарними секціями, друга – мобільними, що дозволяє додавати або прибирати ряди сидінь в залежності від кількості відвідувачів і формату заходу.

Після завершення виробництва крісла в розібраному вигляді були доставлені з Харкова до Одеси. Фахівці фабрики зібрали і встановили крісла в залі. Заклад відкрився в березні і замовник отримав багато позитивних відгуків про зал, та встановлені в ньому нові крісла.

В новині використані фото Івана Страхова.

*В даному проекті представлені крісла серії Дует

 

Залишити відповідь