1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В актовій залі ЗІППО...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В актовій залі ЗІППО...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. В актовій залі ЗІППО...

В актовій залі ЗІППО в Ужгороді нові крісла з конференц-столиками

04.01.2019

На замовлення Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (Ужгород, Закарпатська область) меблева фабрика Прем’єра виготовила крісла для актової зали. Фабрика стала переможцем тендеру в системі Державних закупівель на придбання меблів для інституту.

Для актової зали було виготовлено 144 крісла серії “Скай”. Дана модель підходить як для актових, так і для конференц-залів. Крісла збираються в 3-х місні секції. Всі секції стаціонарні: металевий каркас має обов’язкове кріплення до підлоги.

В основі м’якого елементу сидіння – литий формований ППУ високої щільності. Цей матеріал є гарантом довговічності сидінь, адже він зберігає початкову форму навіть після тривалого використання. Оббивка – спеціальна меблева тканина з високими показниками зносостійкості. Колір оббивки – червоний. Крісла мають фігурний підлокітник, виготовлений з масиву твердих порід деревини.

На спинках крісел встановлені конференц-столики серії “Дельта”. Відвідувачі актової зали зможуть використовувати їх для записів. Пюпітри мають безшумний механізм, який дозволяє легко складати столики уздовж спинки крісла.

Для перших рядів виготовлені аудиторні столи з кріпленням до підлоги. Столи виготовлені з металевої конструкції та ламінованого ДСП.

Доставку крісел в Ужгород організувала меблева фабрика Прем’єра. Згідно договору, фахівці фабрики зібрали та встановили столи та крісла в актовій залі. Гарантійний термін експлуатації глядацьких крісел – 3 роки.

*В даному проекті представлені крісла серії Скай

 

Залишити відповідь