1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 150 крісел Колізей в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 150 крісел Колізей в...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 150 крісел Колізей в...

150 крісел Колізей в новій аудиторії Львівського університету внутрішніх справ України

02.05.2018

Виконано нове замовлення для ВНЗ. Меблева фабрика Прем’єра виготовила крісла для Львівського університету внутрішніх справ України. Меблі призначені для однієї з великих аудиторій університету, де проходять лекції та семінари.

Університет внутрішніх справ у Львові або ЛьвДУВС – один з кращих вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ України. Для проекту була обрана модель Колізей. Це м’які ергономічні крісла з дерев’яними підлокітниками. Для аудиторії університету були виготовлені стаціонарні секції крісел з обов`язковим кріпленням до підлоги, на 150 посадочних місць.

Перед початком робіт менеджер фабрики з’ясував особливості залу, які могли вплинути на розташування і розміри крісел. Для забезпечення гарної видимості (навіть з останніх рядів) весь зал виконаний зі ступенями. Маючи інформацію про загальні розміри аудиторії, глибину сходів, розташування дверей і пожежного виходу, відстані від трибуни, наші інженери створили візуалізацію майбутнього залу – план розташування крісел в залі.

Аудиторні крісла Колізей були виконані в тканині теракотового кольору типу велюр з додатковою опцією тріплірування. Тріплекс – спеціальна тришарова обробка, що наділяє тканину протипожежними властивостями.

В основі сидіння каркас з фанери. М`які елементи сидіння – литий формований пінополіуретан високої щільності (ППУ). При виготовленні сидінь сировину заливають в індивідуальну форму, що збільшує її стійкість до деформацій. Таке наповнення може десятки років зберігати первісний вигляд, форму та геометрію.

Маючи власне виробництво, меблева фабрика Прем’єра виконує проекти “під ключ”. Так, для аудиторії ЛьвДУВС фабрика також виготовила учнівські столи. Це індивідуальна розробка, так як столи з’єднані з секціями крісел, що значно економить простір в аудиторії.

Доставку, збірку й установку меблів в аудиторії університету виконали фахівці меблевої фабрики Прем’єра.

*В даному проекті представлені крісла серії Колізей

 

Залишити відповідь