1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла та стільці для...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла та стільці для...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Крісла та стільці для...

Крісла та стільці для сесійної зали міської ради в Біловодську

16.10.2017

Меблева фабрика Прем’єра виграла тендер на поставку меблів для сесійної зали міської ради в Біловодську Луганської області. Згідно договору фабрика виготовила 82 конференц-крісла з відкидними сидіннями, 10 стільців для президії, 2 конференц-стільця, столи для президії та робочого місця секретаря.

У залі засідань встановлені крісла серії Мадрид. Їх особливість – дерев’яні обклади і підлокітники, покриті захисним декоративним шаром лаку. Крісла виготовлені стаціонарними секціями з кріпленням в підлогу.

Оббивка крісел – спеціалізована меблева тканина серії “triplex”. Цей тришаровий матеріал володіє протипожежними властивостями і високими експлуатаційними якостями. М’яке наповнення сидінь – литий формований пінополіуретан високої щільності. Преміум матеріал, який не деформується після тривалої експлуатації. Меблева фабрика Прем’єра – єдиний український виробник, який використовує тканини triplex і формований ППУ у виробництві своїх крісел. Якість продукції підтверджена українськими та європейськими сертифікатами.

На спинці крісел встановлені пюпітри серії Дельта. Така комплектація дозволяє використовувати їх у вигляді робочого місця – конференц-столика для записів, підставки для ноутбука або планшета. Більше 30 моделей з нашого каталогу можуть бути укомплектовані столиками пюпітрами.

На окрему увагу заслуговують конференц-стільці. Спеціально для президії та сесійних залів фабрика розробила модель стільців Президіум з високою спинкою і широким сидінням. Для робочого місця секретаря виготовлені нижчі, але не менш комфортні стільці Форум. Стільці та крісла для залу засідань виготовлені в оббивці одного кольору.

Фабрика Прем’єра з власними виробничими потужностями і досвідом роботи більше 10 років, здійснює комплексні проекти і комплектує “зали під ключ”. Крім крісел для глядацьких і конференц-залів фабрика поставляє конференц-стільці, секції для залів очікування, дивани, крісла і пуфи для відвідувачів.

*В даному проекті представлені крісла серії Мадрид

 

Залишити відповідь