1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Третя партія крісел для...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Третя партія крісел для...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Третя партія крісел для...

Третя партія крісел для Університету біоресурсів (НУБіП) в Києві

10.10.2017

Меблева фабрика Прем’єра виконала третє замовлення для Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Наші фахівці вже встановили крісла в актовому залі і залі засідань. Третій проект – меблі для конференц-залу в одному з навчальних корпусів університету.

130 крісел Скай виконані у вигляді стаціонарних секцій з кріпленням в підлогу. Комфорт відвідувачам забезпечують дерев’яні підлокітники.

Тканинна оббивка виготовлена ​​з використанням технології тріплірування. Обрану замовником тканину роблять тришаровою. В результаті тканина набуває протипожежних властивостей і має високі експлуатаційні властивості. Якість оббивних матеріалів відповідає міжнародним стандартам з вогневої класифікації в області горючості оббивних меблів PN-EN 1021.1 і PN-EN 1021.2

Головна особливість проекту – наявність пюпітрів або конференц-столиків для записів. В неробочому стані вони щільно притиснуті до спинки крісла, тому не заважають вільному переміщенню між рядами. У конференц-залі університету встановлені крісла з системою Дельта.

Відвідувачі конференцій можуть вести на столиках записи, використовувати їх як підставку для ноутбуків і планшетів.

Для відвідувачів першого ряду виготовлені бар’єрні стійки – столи для записів, які служать огорожею перших рядів від подіуму президії.

Доставку, збірку і установку крісел в конференц-залі виконали фахівці меблевої фабрики Прем’єра.

Читайте про інші зали НУБіП, в яких меблева фабрика Прем’єра встановила крісла.

*В даному проекті представлені крісла серії Скай

 

Залишити відповідь