1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Дніпропетровській філармонії ім...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Дніпропетровській філармонії ім...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Дніпропетровській філармонії ім...

У Дніпропетровській філармонії ім Леоніда Когана оновлений великий концертний зал

05.07.2017

Заміна крісел у великому концертному залі філармонії проходила в кілька етапів. У лютому була виготовлена ​​і встановлена ​​партія з 212 крісел для основної частини партеру. У серпні відвантажено друга партія з 230 крісел для партеру і 118 крісел для балкона.

Великий симфонічний зал Дніпропетровської філармонії має багато індивідуальних особливостей, які ми як виробники змогли врахувати в виробництві театральних крісел.

1) унікальна акустика. Концертні крісла повинні мати не тільки класичний театральний вид, але і відповідати акустичним особливостям залу.

2) кілька кутів ухилу підлоги в залі. Ця особливість була врахована у виробництві металевих каркасів

3) радісний балкон установка крісел в радісних залах передбачає особливу конструкцію крісел.

Для комплектації залу була обрана класична театральна модель Севілья: округла спинка, декоративні строчки на спинці і сидінні, підлокітники з масиву дерева. В якості оббивки використана тришарова тріплірована тканину бордового кольору. Така тканина має значну зносостійкість, стійкість кольору і брудовідталкуючі властивості.

Меблева фабрика Прем’єра – єдиний український виробник, який надає європейські сертифікати відповідності стандартам EN 1021 (1 і 2) і PN-88 / B-02855 (стандарти горючості і виділення токсичних продуктів) на тріпліровані тканини.

Внутрішнє наповнення сидінь – литий формований пінополіуретан. Матюкав набагато більш стійкий до деформацій і значно збільшує термін служби крісел. Гарантія на театральні крісла нашого виробництва становить 3 роки.

Всі питання, пов’язані з доставкою і установкою, взяла на себе фабрика.

Меблева фабрика Прем’єра вітає Дніпропетровську філармонію з оновленим залом для глядачів і стартом нового концертного сезону.

*В даному проекті представлені крісла серії Севілья

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *