1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Готова нова глядацька зала...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Готова нова глядацька зала...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. Готова нова глядацька зала...

Готова нова глядацька зала в селі Гоголеве Полтавської області

25.01.2019

Колишній будинок культури у селі Гоголеве Полтавської області незабаром перетвориться на культурно-мистецький центр. Відкриття заплановане на 1 квітня до 210-ї річниці дня народження Миколи Гоголя.

Реконструкція центра дозвілля ще триває, але вже готовий глядацький зал. Саме в ньому в перші дні святкування пройдуть наукова конференція та театральна вистава. Для глядацького залу меблева фабрика Прем’єра виготовила та встановила партію нових крісел.

Модель крісел – Лідер, популярний вибір для будинків та палаців культури. Оббивка – велюрова тканина Алоба коричневого кольору. Дерев’яні підлокітники тоновані у відтінку горіх.

При виготовленні крісел для будинку культури стандартна модель крісел була змінена, щоб відповідати особливостям інтер’єру. Через те, що підлога у глядацькому залі має різний кут нахилу (до 4,6 градусів), інженери фабрики скорегували висоту металевих стійок, щоб забезпечити зручність для глядачів.

На замовлення центру дозвілля меблева фабрика Прем’єра організувала доставку крісел до села Гоголеве. Незалежно від перевізника та кількості меблів, глядацькі крісла завжди транспортуються в розібраному стані (окремо спинки, сидіння, металеві частини та ін.). Це забезпечує безпеку меблів при перевезенні.

Монтаж виконали наші фахівці. Вони приїхали на об’єкт, де зібрали та встановили крісла з кріпленням до підлоги.

*В даному проекті представлені крісла серії Лідер

 

Залишити відповідь