1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 623 крісла для актового...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 623 крісла для актового...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 623 крісла для актового...

623 крісла для актового залу Національного університету біоресурсів в Києві

01.03.2017

Меблева фабрика Прем’єра поставила крісла для актового залу Національного університету біоресурсів і природокористування України. За умовами договору фабрика поставила 623 м’яких крісла з відкидними сидіннями.

Зал призначений для проведення наукових конференцій, студентських зборів, лекцій і семінарів. Крісла серії Бруклін мають високу спинку і просторе сидіння, що забезпечує комфорт відвідувачам під час тривалих заходів. Крісла укомплектовані номерками місця і ряду.

Однією з вимог замовників до крісел була протипожежна оббивна тканина. Тому меблева фабрика Прем’єра запропонувала тріплірувану оббивку. Це тришарова тканина, яка має протипожежні властивості і стійка до стирання і механічних пошкоджень. Прем’єра – перший і єдиний виробник крісел в Україні, який використовує технологію тріплірування у виробництві.

Ще один фактор, який збільшує термін експлуатації крісел, – наповнення з литого формованого пінополіуретану високої щільності. Цей наповнювач стійкий до деформацій і не просідає після тривалого часу використання.

Бригада фахівців фабрики приїхала до Києва, щоб зібрати і встановити крісла в залі. Гарантійний термін експлуатації на крісла нашого виробництва – 3 роки. Гарантійний термін експлуатації литого формованого пінополіуретану: на весь строк використання крісел, але не менше ніж 120 місяців (10 років).

*В даному проекті представлені крісла серії Бруклін

 

Залишити відповідь