1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Криворізькому академічному театрі...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Криворізькому академічному театрі...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Криворізькому академічному театрі...

У Криворізькому академічному театрі ім. Шевченка встановлено 180 нових крісел

28.11.2016

Після ремонту розпочала роботу мала сцена академічного театру драми і музичної комедії імені Т. Шевченка у Кривому Розі (Дніпропетровська область). Реконструкція залу для глядачів приурочена до свята – театр відзначив своє 85-річчя.

Для театру меблева фабрика виготовила 180 глядацьких крісел. Як найбільша фабрика по виробництву крісел в Україні, Прем’єра має модельний ряд крісел для театрів і концертних залів. Для Криворізького театру ми запропонували класичну театральну модель Мадрид. Крісла Мадрид також встановлені в академічному театрі ім. Франка в Києві.

Дерев’яний обклад і підлокітники, округла спинка, декоративна строчка на спинці і сидінні, кріплення в підлогу – крісло ідеально підійшло для оснащення театрального залу. При виборі оббивки менеджери фабрики постійно пропонують кілька варіантів меблевих тканин. Для малої сцени була обрана тріплірувана тканина синього кольору. Тканини серії Triplex мають сертифікати відповідності європейським стандартам горючості і виділення токсичних продуктів.

На встановлення театральних крісел в Кривому Розі була відправлена ​​професійна бригада установників. За умовами поставки всі крісла транспортуються в розібраному вигляді і збираються тільки на місці монтажу.
Оснащення залу для глядачів не закінчилося придбанням нових крісел. Були встановлені нові системи звуку та світла.
Ремонт Криворізького академічного театру ім. Шевченко став одним з 11 об’єктів культури і мистецтв, які планувалося відремонтувати в 2016 році.

*В даному проекті представлені крісла серії Мадрид

 

Залишити відповідь