1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Криворізькому академічному театрі...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Криворізькому академічному театрі...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. У Криворізькому академічному театрі...

У Криворізькому академічному театрі ім Шевченка встановлено 180 нових крісел

28.11.2016

Після ремонту розпочала роботу мала сцена академічного театру драми і музичної комедії імені Т. Шевченка в Кривому Розі (Дніпропетровська область). Реконструкція залу для глядачів приурочена до свята – театр відзначив своє 85-річчя.

Для театру меблева фабрика виготовила 180 глядацьких крісел. Як найбільша фабрика по виробництву крісел в Україні Прем’єра має модельний ряд крісел для театрів і концертних. Для Криворізького театру ми запропонували класичну театральну модель Мадрид. Мадрид також встановлено в академічному театрі ім. Франко в Києві.

Дерев’яний оклад і підлокітники, округла спинка, декоративна строчка на спинці і сидінні, кріплення в підлогу – крісло ідеально підійшло для оснащення театрального залу. При виборі оббивки менеджери фабрики постійно пропонують кілька варіантів меблевих тканин. Для малої сцени була обрана тріплірована тканину синього кольору. Тканина серії Triplex має сертифікати відповідності європейським стандартам горючості і виділення токсичних продуктів.

На установку театральних крісел в Кривому Розі була відправлена ​​професійна бригада установників. За умовами поставки все крісла транспортуються в розібраному вигляді і збираються тільки на місці монтажу.
Оснащення залу для глядачів не закінчилося на покупку нових крісел. Були встановлені нові системи звуку та світла.
Ремонт Криворізького академічного театру ім. Шевченко став одним з 11 об’єктів культури і мистецтв, які планувалося відремонтувати в 2016 році.

*В даному проекті представлені крісла серії Мадрид

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *