1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 725 крісел для концерт...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 725 крісел для концерт...
 1. |
 2. Крісла для залів, Новини
 3. |
 4. 725 крісел для концерт...

725 крісел для концерт холу «Riga» в Латвії

15.01.2015

Меблева фабрика Прем’єра виконала замовлення на поставку театральних крісел для концертного залу у Ризі (Латвія).
Замовник з Латвії довгий час шукав виробника театральних крісел, щоб відмовитися від витрат на послуги субпідрядників. Так як фабрика продає крісла тільки власного виробництва, наша цінова політика виявилася більш ніж прийнятною для клієнта.

Для концертного залу обрана бюджетна модель театральних крісел Темпо, яка за експлуатаційними характеристиками не поступається іншим більш дорогим моделям. Зібравши всю необхідну технічну інформацію про зал (розмір, наявність проходів, колон, сходинок, нахилу підлоги) наші технічні фахівці запропонували оптимальну конфігурацію крісел.

Замовлення було розділено на дві частини: 500 крісел були виконані на стійках, які передбачають кріплення до підлоги, інші 222 крісла були виконані мобільними секціями. Таким чином, замовник зможе змінювати загальну кількість крісел в залі: звільняти місце перед сценою або додавати ряди глядацьких крісел під час аншлагових виступів.

Крісла з відкидними сидіннями виконані на міцному металевому каркасі з порошковим покриттям, яке запобігає появі корозії. Для оббивки використовувалася спеціальна тканина для громадських приміщень. Її головні особливості – кольоростійкість та зносостійкість. На складі фабрики завжди є запаси тканин в базових кольорах. Крісла для концертних залів були укомплектовані дерев’яними підлокітниками з лаковим покриттям з високим рівнем кристалізації.

Для латвійських замовників ми надали послуги митного оформлення та доставки до місця призначення. Театральні крісла завжди транспортуються в розібраному вигляді. Для подальшого монтажу крісел, замовнику була надана детальна інструкція.

*В даному проекті представлені крісла серії Темпо

 

Залишити відповідь